Доставка кролів. Тернопіль.

Switch to desktop Register Login

Плов. Нарізка

В узбецькій кулінарії цибулю нарізають завжди кільцями і півкільцями на вазі, тримаючи лівою рукою за залишену при очищенні верхушку.Отточенным ножем, направляючи його вістря знизу до верху і зрізуючи одне за іншим кільце товщиною приблизно 2 - 3 мм.Это середня товщина нарезки.Для фаршу таким способом шаткують кільця і півкільця трохи тонше 1 мм, а для плову, готується з великою кількістю продуктів, - трохи товщі - 4 - 5 мм.

Ніж повинен бути дуже гострим, тупим більше мне цибулю,вичавлюючи їдкі эфирныевещества і фітонциди, що і змушує плакати нарізувача. Моркву нарізають соломкою приблизно 2 - 3 мм завтовшки. Для плову з меншою кількістю продуктів моркву шаткують дуже дрібною соломкою, приблизно 1 мм.

Для деяких варіантів плову існує спосіб нарізки моркви горошком.Для іншого варіанту плову, наприклад плов по хорезмски, моркву нарізають пластинами.Держа морква лівою рукою, за допомогою карбовочного ножа, знімають з коренеплоду пластинки товщиною 3 або 4 мм і шириною до 1 див.

М'ясо нарізають великими шматками (1 КГ), порціонними (100 - 150 г), і скибочками (по 10-15 г), як на шашлик, або величиною з перший суглоб великого пальца.Нарезка проводиться дуже гострим ножем на дошці. Сало нарізають шматочками по 1 см.Для великого плову нарізають більш великі шматки, приблизно з волоський горіх. Кістки разом з м'ясом рубають на шматки по 100 - 150г, реберні - довжиною 5 - 6см.

Є варіанти плову, в яких застосовується фарш або фарширують інші продукти (плов з голубцями або фаршированими перепілками).При рубки м'яса, щоб фарш вийшов соковитим, його збризкують солоною водою, ще краще краплями додають соки з кислих фруктів (гранатовий) або овочевий (томатний).зручній і швидкий спосіб приготування фаршу - пропускання м'яса через м'ясорубку, підсолену воду або сік можна додавати після.

Авторське право належить "Клубу здорового харчування" 2012. Всі права збережено.

Top Desktop version